Narzędzie do naprawy Adobe PSD

-LUB-
Pobierz Pobierz PSD Repair Kit na komputer z systemem Windows

Jak naprawić plik PSD

Zmodyfikowano 19/12/2022

PSD Repair Kit to niedoścignione narzędzie do naprawy Adobe PSD. PSD Repair Kit pomaga w naprawie danych uszkodzonego pliku PSD nawet w najbardziej poważnych przypadkach.

Jak naprawić projekt Photoshop. Naprawienie uszkodzonego pliku *.psd Adobe Photoshop - instrukcje krok po kroku:

 1. Pobierz PSD Repair Kit tutaj: https://www.online-file-repair.com/psd-repair/dn/PSDRepairKitInstall.exe
 2. Zainstaluj PSD Repair Kit
 3. Zacznij PSD Repair Kit
 4. Wybierz nazwę uszkodzonego pliku PSD
 5. Naciśnij Next
 6. Wybierz nazwę wyjściowego pliku *.psd
 7. Naciśnij Recover

Program do naprawy plików PSD

Jak naprawić plik PSD?

PSD Repair Kit zaprojektowano specjalnie dla artystów cyfrowych, ilustratorów i fotografów, którzy dużo pracują z plikami PSD i często uzyskują je z różnych źródeł oraz na różnych nośnikach. Na skutek tego niektóre z tych plików wydają się uszkodzone i się nie otwierają. PSD Repair Kit to potężne narzędzie do naprawy Adobe PSD. Korzysta z własnego rdzenia do analizy uszkodzenia pliku, określenia odzyskiwanych elementów oraz wydobycia ich z uszkodzonego pliku, zachowując jak najwięcej oryginalnych zawartości. Stworzony jako produkt do rynku masowego ten program do naprawy plików PSD posiada minimalistyczny i bardzo intuicyjny interfejs, który znakomicie nadaje się dla fachowców, jak też zwykłych użytkowników, którzy chcą naprawić dane pliku PSD tylko doraźnie.

Jak naprawić plik Photoshop?

Inteligentny rdzeń PSD Repair Kit analizuje zawartość uszkodzonego pliki warstwa po warstwie i wydobywa odzyskiwane elementy do nowego zdrowego pliku PSD na dysku twardym użytkownika. Obsługując pliki PSD wersji 3 i wyżej, to narzędzie do naprawy plików Photoshop stanowi naprawdę uniwersalne rozwiązanie, które można stosować zarówno na nowoczesnych, jak też starszych systemach z wcześniejszymi wersjami Photoshop.

Program do naprawy pliku Photoshop .PSD

Program do naprawy plików Photoshop. psd nigdy nie modyfikuje uszkodzonego źródła, umożliwiając w ten sposób zastosowanie alternatywnych metod, jeśli wyniki przywrócenia są niezadawalające.

Narzędzie do naprawy plików Photoshop

Kluczowe cechy tego program do naprawy plików PSD obejmują:

 • Potężny własny mechanizm analizy plików zdolny odzyskiwać nawet najpoważniej uszkodzone pliki;
 • Obsługa plików Adobe Photoshop wersji 3 i wyżej;
 • Intuicyjny interfejs zawierający kilka prostych kroków, z którymi poradzi nawet początkujący;
 • Precyzyjne przywracanie danych do nowego pliku PSD (nie wymaga zainstalowania kopii Photoshop na komputerze użytkownika);
 • Darmowa wersja demonstracyjna PSD Repair Kit do pobrania z oficjalnej strony internetowej.
PSD Repair Kit nie jest oprogramowaniem typu open source ani też narzędziem typu freeware. PSD Repair Kit jest dystrybuowany na podstawie "wypróbuj zanim kupisz" z bezpłatną wersją PLMONSTRACYJNĄ. Program nie jest udostępniany na podstawie Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GPL) lub Słabszej Powszechnej Licencji Publicznej GNU (LGPL).

Wymagania systemowe: Windows 98 i wyżej

Pobierz
Ceny
Osobista

licencja


$ 25


Kup teraz
Biznes

licencja


$ 39


Kup teraz
Strona

licencja


$ 49


Kup teraz
Naprawa

Online


$ 10


POPRAWA

Nabyty klucz rejestracji jest ważny dla wszystkich wersji 2.x PSD Repair Kit w ciągu 1 (jednego) roku. Jeśli chcesz nabyć Odnowienie Licencji, przejdź na stronę Kup odnowienie licencji.

PayPro Global (PayPro Global, Inc., 250 The East Mall street, Etobicoke, ON Canada, M9B 0A9) to jeden z największych szybko rosnących dostawców handlu elektronicznego, projektujący spersonalizowane rozwiązania w zakresie wsparcia sprzedawców oprogramowania za pośrednictwem internetu. Firma obsługuje ponad setkę walut, wszystkie główne karty kredytowe oraz mnóstwo metod płatniczych. PayPro Global zapewnia całodobową obsługę klientów, w każdej chwili udzielając pomocy w razie jakichkolwiek trudności lub pytań.

Pomoc
Odnowienie 1 rok
Osobista

licencja


$ 12


Kup teraz
Biznes

licencja


$ 19


Kup teraz
Strona

licencja


$ 25


Kup teraz