Adobe PSD onarım aracı

-VEYA-
İndir Windows PC için PSD Repair Kit indirin

PSD uzantılı dosyasını onarma

Tarihinde değiştirildi 19/12/2022

PSD Repair Kit üstün özelliklere sahip bir Adobe PSD onarım aracıdır. PSD Repair Kit kötü durumdaki veri bozulmalarında hasar görmüş PSD dosyası verilerini onarmaya yardımcı olur.

Photoshop projesini onarma. Adobe Photoshop'un bozuk *.psd uzantılı dosyasının onarımı - adım adım talimatlar:

 1. PSD Repair Kit programını buradan indirin: https://www.online-file-repair.com/psd-repair/dn/PSDRepairKitInstall.exe
 2. PSD Repair Kit programını yükleyin
 3. PSD Repair Kit programını başlatın
 4. Bozuk PSD dosyasının adını seçin
 5. Next düğmesine tıklayın
 6. Çıktı *.psd dosyasının adını seçin
 7. Recover düğmesine tıklayın

PSD dosyası onarım yazılımı

PSD dosyası nasıl onarılır?

PSD Repair Kit, hasar görmüş veya açılmayan PSD dosyalarıyla çalışan ve her çeşit kaynaktan ve medyadan sık sık bu tür dosyaları alan dijital sanatçılar, illüstratörler ve fotoğrafçılar için özel olarak geliştirilmiştir. PSD Repair Kit, dosya hasarını analiz etmek, kurtarılabilir öğeleri tespit etmek ve bu öğeleri orijinal içeriği olabildiğince koruyarak hasarlı dosyadan çıkarmak için tescilli bir çekirdek kullanan güçlü bir Adobe PSD onarım aracıdır. Kitle piyasaya yönelik bir ürün olarak tasarlanan bu PSD dosyası onarım yazılımı profesyoneller ve PSD dosya verilerinin nasıl onarılacağını hızlı bir şekilde öğrenmek isteyen sıradan kullanıcılar için minimalist ve son derece sezgisel bir arayüze sahiptir.

Photoshop dosyası nasıl onarılır?

PSD Repair Kit'in akıllı çekirdeği, hasarlı dosyadaki içerikleri katman katman analiz eder ve kurtarılabilir öğeleri kullanıcının sabit sürücüsündeki yeni ve sağlam bir PSD dosyasına aktarır. Sürüm 3 ve üzeri PSD dosyalarını destekleyen bu Photoshop dosyası onarım aracı, Photoshop'un ilk sürümlerini çalıştıran yeni ve eski sistemlerle kullanılabilen gerçek bir evrensel bir çözümdür.

Photoshop .PSD dosyası onarım yazılımı

Photoshop .psd dosyası onarım yazılımı, hasar gören kaynağı asla değiştirmediği için kurtarma sonuçlarının istenilen düzeyde olmaması durumunda kullanıcıya alternatif kurtarma yöntemlerini kullanma fırsatı verir.

Photoshop dosyası onarım aracı

Bu PSD dosyası onarım yazılımının temel özellikleri şunlardır:

 • Güçlü ve tescilli analiz motoru ve ciddi şekilde hasar görmüş dosyaları kurtarma
 • Sürüm 3 ve üzeri Adobe Photoshop dosyalarını destekler
 • Acemi kullanıcıların bile kullanabileceği birkaç basit sekmeden oluşan sezgisel arayüz
 • Verileri yeni bir PSD dosyasına doğru şekilde kurtarma (kullanıcının bilgisayarında Photoshop'un bir kopyasının yüklü olmasına gerek yoktur)
 • PSD Repair Kit'in ücretsiz demo sürümü resmi web sitesinden indirilebilir.

PSD Repair Kit sonraki hataların düzeltilmesine yardımcı olur:

 • geçerli bir Photoshop belgesi değil
PSD Repair Kit açık kaynaklı bir yazılım veya ücretsiz bir araç değildir. PSD Repair Kit satın almadan önce denemeniz için ücretsiz TRMO sürümü ile birlikte dağıtılır. Program, GNU Genel Kamu Lisansı ya da GNU Kısıtlı Genel Kamu Lisansı (LGPL) altında lisanslanmamıştır.

Sistem gereksinimleri: Windows 98 ve üzeri

İndir
Fiyatlar
Kişisel

lisans


$ 25


Şimdi Satın Al

lisans


$ 39


Şimdi Satın Al
Site

lisans


$ 49


Şimdi Satın Al
Onarım

Çevrimiçi


$ 10


ONAR

Satın alınan kayıt anahtarı 1 (Bir) Yıl boyunca PSD Repair Kit programının tüm 2.x sürümleri için geçerlidir. Lisans Yenilemeyi satın almak istiyorsanız lütfen Lisans Yenileme Satış sayfasını takip edin.

PayPro Global (PayPro Global, Inc., 250 The East Mall street, Etobicoke, ON Canada, M9B 0A9), çevrimiçi yazılım satışı yapan yazılım firmalarına yardımcı olmak için özelleştirilmiş çözümler geliştiren, sektörün en büyük ve en hızlı gelişen E-Ticaret hizmet sağlayıcılarından biridir. Şirket, yüzlerce para birimini, tüm büyük kredi kartlarını ve çok sayıda ödeme yöntemini desteklemektedir. PayPro Global, tüm sorularınız veya karşılaştığınız sorunlarda istediğiniz zaman yardım alabilmeniz için 7/24 müşteri desteği sağlamaktadır.

Destek
1 Yılık Yenileme
Kişisel

lisans


$ 12


Şimdi Satın Al

lisans


$ 19


Şimdi Satın Al
Site

lisans


$ 25


Şimdi Satın Al